Długopisy z nadrukiem dla każdego ucznia

Długopisy z nadrukiem

Długopisy z nadrukiem

Długopis to obowiązkowa pozycja na liście szkolnych zakupów. W skład wyprawki niejednokrotnie wchodzi nie jeden, lecz kilka długopisów: niebieskich, czarnych i kolorowych. Rodzice, dokonując wyboru, zazwyczaj zwracają uwagę na markę oraz na to, czy pisak jest wygodny i czy się nie rozmazuje. Dzieci bardziej cenią wygląd i dodatkowe funkcje. Długopis może być i wygodny, i modny. Może mieć dodatkową funkcję, niekoniecznie użytkową, a jednocześnie reprezentować dobry, jakościowy produkt. Wystarczy dobrze wybrać, a obie strony będą zadowolone.

Wygoda

Dzieci piszą dużo, dlatego długopisy z nadrukiem powinny być wygodne – lekkie i stabilne. Najważniejszy jest uchwyt. Powinien dobrze (przede wszystkim pewnie) trzymać się w dłoni. Najlepiej, jeśli wykonany jest z takiego materiału, po którym palec nie będzie się ślizgał w trakcie pisania. Producenci przygotowali również długopisy dla osób leworęcznych, ze specjalnie zaprojektowaną strefą uchwytu.

Jakość

Długopisy z nadrukiem dobrej jakości są wytrzymałe i odporne na wszelkie czynniki fizyczne (upadek, niską temperaturę itp.). Nie pękają, a wkład nie zasycha. Materiał, z którego są wykonane, nie jest szkodliwy dla ludzkiego zdrowia i środowiska.

Funkcjonalność

Sześć kolorów w jednym długopisie ma swoje zalety i wady. Plusem jest to, że każdy kolor zawsze mamy pod ręką. Minus to duża średnica takiego długopisu, co nie dla każdego będzie wygodne. A inne funkcje? Długopis z gumką, umożliwiający starcie tego, co napisaliśmy. Długopis z wbudowaną pamięcią USB, kamerą, scyzorykiem. Tego typu długopisy to świetny pomysł na prezent dla nastolatków.

Wygląd

 Oryginalne wzornictwo przyciąga wzrok, cieszy i poprawia humor. A skoro długopisy z nadrukiem to cała gama kolorów i kształtów, to dlaczego nie kupić czegoś nietuzinkowego? Dzieci i młodzież uwielbiają się wyróżniać, a długopis może być przecież nieprzeciętnym gadżetem. Długopis z bajkowym motywem, w kształcie samochodu lub pomadki do ust – to tylko trzy propozycje z tysięcy, jakie oferują nam producenci długopisów.