Odzież firmowa dla pracowników

Odzież firmowa

Odzież firmowa

Twoi pracownicy stanowią wizytówkę firmy. Spotykają się z klientami, realizują zamówienia i projekty. Podczas wykonywania obowiązków stają się reklamą Twojej marki. Zadbaj o to, aby ich strój był dostosowany nie tylko do warunków pracy, ale także do okoliczności. Możesz razem z projektantem stworzyć linię ubrań dla swoich pracowników lub też wybrać gotowe projekty, które oferują liczne firmy odzieżowe. Ważne, aby strój spełniał dwie podstawowe funkcje: był wygodny, a także dobrze reklamował Twoją firmę.

Jaką odzież wybrać?

Zdecyduj się na bawełniane ubrania, które świetnie sprawdzą się w każdych warunkach. Podczas upałów, a także w sezonie zimowym. Ważne jest również, aby Odzież firmowa została zaprojektowana w kilku rozmiarach tak, aby każdy z pracowników znalazł coś dla siebie. Przygotuj także kilka zestawów ubrań. Mogą to być koszulki z krótkim rękawem, które będą idealne na cieplejsze dni. Z kolei w sezonie zimowym pracownicy powinni otrzymać bluzy z długim rękawem.

Różne fasony

Pamiętaj także, że odzież firmowa ma promować Twoją markę. Umieść z przodu oraz z tyłu bluzek odpowiedni nadruk. Niech to będzie połączenie nazwy firmy,  a także logo marki. Jeśli ubrania mają nosić panie, zadbaj o to, aby czuły się w nich komfortowo. Wybierz kilka bluzek w różnych kolorach, na przykład granatowym, zielonym i białym. Zamiast bluzek możesz także zamówić kamizelki z nazwą firmy umieszczoną na kieszonce z przodu.

Modne dodatki

Jeśli nie planujesz zakupu ubrań dla swoich pracowników, ale chcesz zapewnić dobrą reklamę swojej firmie, to postaw na modne dodatki. Nie tylko odzież firmowa może posiadać nadruk z logo firmy. Możesz także zamówić czapeczki z daszkiem, paski do spodni, a nawet kolorowe przypinki lub broszki dla kobiet. Niektóre firmy reklamują się za pomocą gadżetów reklamowych, jak breloczki, kubki, długopisy, smycze na klucze lub kalendarze z nazwą marki. To także dobre rozwiązanie, a w zależności od typu wybranego i zakupionego przedmiotu, również znacznie tańsze od zamówienia ubrań dla pracowników.